Formularz zgłoszenia nowości

Niech Twoje nowości będą widoczne na targach

nowosc-002.jpg

Nowe produkty są największą atrakcją dla gości targowych. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z dodatkowej możliwości promocji. Zgłoszone przez firmy opisy produktów będą zamieszczone na stronie internetowej targów OPTYKA.

 

Prosimy o przesłanie opisu Państwa nowości (maksymalnie 5 produktów, każdy na osobnym formularzu) nie dłuższego niż max 250 znaków ze spacjami w języku polskim i angielskim. MTP zastrzega sobie prawo do redagowania oraz skracania tekstów przekraczających dopuszczalną liczbę znaków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.
Aby dokonać zgłoszenia innowacyjnych rozwiązań, prosimy wypełnić poniższy formularz:

ZGLOSZENIE NOWOŚCI PREZENTOWANE PODCZAS TARGÓW
Targi Optyczne 2018-11-23 - 2018-11-24
Targi Optyczne OPTYKA

Formularz aktywny do: 2018-10-26 23:59
*Nazwa firmy
*Adres firmy
*Kraj
Osoba kontaktowa
*email
*Tel.
*Nazwa nowego produktu lub technologii w języku polskim i angielskim
Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku polskim
Krótka informacja o nowym produkcie lub technologii w języku angielskim
Dołącz plik:
*Kod z obrazka
*Pole jest wymagane / Field is require

Do opisów nowości na stronie internetowej mogą zostać dołączone zdjęcia - prosimy o ich przesłanie w formacie jpeg z nazwą produktu w nazwie pliku.

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z uczestnictwem w targach oraz w celach marketingowych i statystycznych, do momentu ich wycofania. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@mtp.pl (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu realizacji powierzonych im zleceń i usług.  Osobom, których dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,   wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact