Grupy szkolne

Zasady wstępu dla szkół

Wstęp dla zorganizowanych grup szkolnych (studentów/uczniów kierunków związanych wyłącznie z branżą optyczną)  na podstawie formularza zgłoszeniowego >>.
Pobierz formularz >>

Jak zgłosić grupę szkolną?

Wejście grupy szkolnej na targi możliwy jest jedynie po dokonaniu wcześniejszego zgłoszenia przesyłając formularz zgłoszeniowy na adres: ">karolina.sitarzat mtp.pl najpóźniej do 9 listopada 2018. W przypadku niedotrzymania tego terminu bądź wyczerpania limitu miejsc, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podając: nazwę szkoły, kierunek/profil kształcenia, klasę, proponowaną godzinę przyjazdu, imiona i nazwiska uczniów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych), a także zaakceptowanie regulaminu i zasad zwiedzania targów przez grupy szkolne. Podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły lub jego zastępcę jest obowiązkowe.

Telefoniczne zgłoszenia/rezerwacje miejsc dla grup szkolnych nie będą honorowane.

Formularze zgłoszeniowe, na których nie zostanie zaakceptowany regulamin oraz zasady zwiedzania targów, bądź pola obowiązkowe nie zostaną wypełnione zostaną automatycznie odrzucone.

PROSIMY O ZACHOWANIE BILETU DO WYJŚCIA!

Kontakt dla szkół:

Karolina Sitarz
e-mail: ">karolina.sitarzat mtp.pl

 

Ważne dokumenty:

 

 

Parking dla zwiedzających

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać dwoma bramami: od ulicy Matejki (brama główna, czynna przez wszystkie dni w roku), oraz od ulicy Ułańskiej (brama zapasowa uruchamiana podczas dużych targów).

 

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki

  • 2 PLN/ godz. dla jednośladów
  • 4 PLN / godz. dla samochodów osobowych
  • 8 PLN / godz. dla samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów
  • 12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych

 

Współrzędne GPS dla parkingu:
Szer.: 52°24’11.45’’N
Dł.: 16°54’35.83’’E

 

 

 

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact