Aktualności
19.10.2016
Popularność warsztatów „Stylista opraw okularowych” przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Organizatorzy zwiększyli liczbę spotkań. W piątek i sobotę odbędą się po dwa warsztaty: o godzinie 11.00 oraz 14.00.

[ więcej ]


18.10.2016
Nieodłączną częścią targów OPTYKA jest uroczysty Wieczór Branżowy. Przyjazna atmosfera spotkania ułatwi rozmowy w mniej formalnych okolicznościach.

[ więcej ]


13.10.2016
W tym dniu eksperci Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej przypomnieli w programie „Pytanie na Śniadanie” jak ważna jest kontrola wzroku w przypadku kierowców. Aż 30% wypadów spowodowanych jest niedowidzeniem kierowców!

[ więcej ]


Więcej aktualności

18-19 listopada 2016

Targi dobrych KONT(r)AKTÓW
OPTYKA 2016

Zapraszamy do udziału w piątej edycji Targów Optycznych OPTYKA 2016 wspólnym przedsięwzięciu Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej KRIO oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Pozytywny odbiór, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających poprzednich edycji poznańskich spotkań optyków, optometrystów i osób związanych z branżą pozwoliło nam wpisać to wydarzenie na stałe do kalendarza imprez targowych.

Podczas ostatniej edycji targów organizaowanych w cyklu dwuletnim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowało się 107 wystawców, którzy przedstawili ponad 300 marek reprezentowanych. Zainteresowanie ze strony profesjonalnych zwiedzających było o 20% większe, w porównaniu do poprzedniej edycji. Bogatą ekspozycję targową obejrzało 2274 optyków, optometrystów, przedstawicieli środowiska naukowego oraz osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

Dla uczestników targów organizujemy program konferencji, kursów i wydarzeń współpracując z ośrodkami naukowymi, naszymi Wystawcami a także mediami.

Zapewniamy Państwu wszelkie wygody: najlepsze w Polsce warunki wystawiennicze, pełną i sprawną infrastrukturę, parkingi. Zarówno targi, jak i konferencje odbywają się w najnowszych i najbardziej nowoczesnych pawilonach MTP.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na najbliższej edycji Targów Optycznych OPTYKA 2016.

[ Wstecz ]Usługi